ביטוח ערך קרקע

רכישת דירה הינה אחת מההחלטות הפיננסיות החשובות ביותר בחייהם של אנשים רבים וזאת בגלל הסכומים הגדולים שעליהם מדובר והלוואות הדיור שכרוכות בכך. כל בעל דירה מעוניין לשמור על ערך הדירה שלו לאורך זמן ולהגן על הנכס מפני נזקים פוטנציאליים. אחת מן הדרכים לעשות את זה, היא על ידי ביטוח מבנה כולל קרקע.

ביטוח ערך קרקע

ביטוח ערך קרקע – מתי צריכים אותו?

בין הנזקים הרבים שיכולים להיגרם לדירת מגורים באופן תיאורטי, אפשר לציין בין השאר אסונות טבע כמו רעידות אדמה, שריפות ושיטפונות, פגיעה כתוצאה מפעולות מלחמה או טרור, פיצוץ בלוני גז ועוד גורמים רבים שהופכים את הדירה לבלתי ראויה למחיה. אמנם זהו תרחיש לא נפוץ למדי, אך מצב בו הבית צריך להיהרס ולהיבנות מחדש הוא אפשרי.

במידה ובעל הדירה מתגורר בבית פרטי והינו מכוסה בביטוח דירה שכולל מבנה ותכולה, אין לו לכאורה בעיה והוא יקבל פיצוי מלא מחברת הביטוח על הנזקים שהוא ספג. אך מה קורה במקרה של דירה הממוקמת בבית מגורים משותף?

ביטוח מבנה כולל קרקע

אם כן, כאשר מתגוררים דיירים נוספים בבית שספג נזקים משמעותיים ואינו ראוי יותר למגורים, חלק מהדיירים יכולים להיות לא מבוטחים בביטוח דירה כלל ולכן לא יוכלו אולי להשתתף בהקמת הבניין מחדש מפאת חוסר אמצעים.

מכיוון שביטוח המבנה מכסה רק את עלות ההקמה של הדירה ולא את ערך הקרקע, ישנה בעיה לבעל הדירה המבוטח – הקרקע נשארת ברשותו, הוא לא מקבל עליה פיצוי והכסף על ביטוח מבנה אינו מספיק לרכישת דירה חדשה.

ביטוח דירה כולל ערך קרקע מאפשר למבוטחים הפוטנציאליים לקבל פיצויים גם עבור ערך הקרקע שלהם בבית משותף ולא להיות תלויים בדיירים האחרים. כתוצאה מפוליסת ביטוח מבנה וקרקע, הדיירים של הדירה בעצם מקבלים הבטחה של דירה חלופית במקום הנכס שנהרס ואילו הקרקע עצמה עוברת לבעלות חברת הביטוח.

במידה ואתה מחפש אפשרויות משתלמות של ביטוח ערך קרקע, הגעת למקום הנכון. פורטל צוק ביטוח מציע לך להשוות בין האופציות הזולות והאטרקטיביות ביותר של ביטוח עבורך. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים שלנו יצרו אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח מבנה