ביטוח תאונות אישיות לטרקטורון

ביטוח תאונות אישיות מכסה את המבוטח במקרים של פגיעה גופנית שמובילה לקשיים כלכליים משמעותיים. הכיסוי כולל, בין השאר, מקרים של תאונות דרכים, תאונות ביתיות, תאונות עבודה ועוד. אנשים שעוסקים בספורט אתגרי או פעילות פנאי אחרת, שכרוכה בסיכונים מיוחדים, זקוקים לביטוח תאונות אישיות יותר מאחרים וזאת בגלל החשיפה הגדולה לאפשרות של תאונה.

טרקטורן אחרי שעשה ביטוח תאונות אישיות

למה לעשות ביטוח תאונות אישיות לטרקטורון?

נסיעה ברכבי שטח וטרקטורונים הינה תחביב פופולארי בקרב צעירים ואנשים חובבי ספורט מוטורי. רכבי שטח אלה יכולים להגיע למהירות משמעותית במהלך נהיגה בכבישי עפר, דיונות חול ותנאי דרך לא שגרתיים. מעבר לכך, פעמים רבות אין קיים פיקוח מספק על התקינות המכאנית של טרקטורונים ועל נהיגה עם רישיון בתוקף. כתוצאה מכך, אנו יכולים לעיתים על תאונות שמתרחשות וגורמות לפציעות או אף מקרי מוות.

במסגרת ביטוח תאונות אישיות שמכסה את המבוטח על נזקים כלכליים שנגרמו בעקבות תאונה, יש אפשרות להרחיב את הכיסוי ולהכניס גם סעיפים הקשורים בטרקטורון, אופניים חשמליים או כל רכב ממונע אחר על שני גלגלים. הרחבת הביטוח כרוכה בתשלום נוסף אך משתלמת מאד לאנשים שעוסקים בפעילות זו באופן קבוע.

מה מכסה ביטוח תאונות אישיות לטרקטורון?

מבוטחים שבוחרים להרחיב את הביטוח לכיסוי עבור נסיעה ברכב דו גלגלי ממונע, מקבלים כיסוי במקרה של תאונה הגורמת למוות, נכות או אובדן כושר עבודה. במקרה של מוות המבוטח, חברת הביטוח משלמת את הפיצוי במענק יחיד לשאירים שמצוינים בחוזה הביטוח ואילו מקרי נכות זמניים מכוסים בדרך כלל באמצעות קצבה חודשית.

יש לציין, כי רמת הכיסוי של תאונות אישיות יכולה להשתנות מחברה לחברה (עניין שמשפיע גם על עלות הפרמיה), כך שחשוב לבדוק את כל הסעיפים טרם חתימת החוזה. הכיסויים במסגרת ביטוח תאונות אישיות כוללים לעיתים אשפוז בבית חולים לתקופות ארוכות, הסעה על ידי אמבולנס, טיפולים פסיכולוגיים ועוד.

אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך לעשות השוואה בין האפשרויות הזולות והמקיפות ביותר של ביטוח תאונות אישיות לטרקטורון. המומחים שלנו יעזרו לך להתאים את הכיסויים הנדרשים ללא שום עלות אות התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים יחזרו אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות