ביטוח תאונות אישיות הכשרה

בעידן המודרני בו אנו חיים כל אדם חשוף לסיכונים רבים כמו תאונות דרכים, תאונה בבית או בעבודה, במהלך חופשה בארץ או בחו"ל וכיוצא בזה. כדי להגן על עצמכם ועל בני משפחתכם חשוב לרכוש ביטוח תאונות אישיות. עם ביטוח תאונות אישיות הכשרה ניתן לקבל פיצוי כספי במקרה תאונה הגורמת לנכות חלקית או צמיתה, למקרי מוות עקב תאונה ולמקרים של אובדן כושר עבודה קבוע או זמני.

מבוטחת בביטוח אובדן כושר עבודה

לחברת הכשרה ביטוח תאונות אישיות המיועד לשכירים ולעצמאים, סכום הפיצוי נקבע מראש בעת רכישת הפוליסה ואינו תלוי ומושפע ממקורות פיצוי אחרים המגיעים למבוטח.

עיקרי תוכנית ביטוח תאונות אישיות הכשרה

עיקרי הפוליסה של הכשרה ביטוח תאונות אישיות הם:

  • כיסוי למקרה מוות ותשלום תגמולים ליורשיו או לשאיריו של המבוטח
  • כיסוי לפגיעה גופנית ולנכות מלאה או חלקית עקב תאונה לשנה מיום המקרה
  • תשלום פיצוי כספי במקרה של אובדן כושר עבודה עקב תאונה לתקופה של עד 104 שבועות ממועד התאונה
  • תשלום פיצוי כספי עקב מחלה לתקופה של עד 52 שבועות

חשוב לציין כי ניתן להרחיב את פוליסת ביטוח תאונות אישיות של חברת הכשרה. ניתן להוסיף הרחבה לכיסוי מחלות, כיסוי בגין תאונה כתוצאה מרכיבה על אופנוע, קטנוע או טרקטורון, והרחבה לסיכוני מלחמה פסיביים בגין מוות, נכות ואובדן כושר עבודה.

עם ביטוח תאונות אישיות הכשרה ניתן ליהנות משקט נפשי ומפיצוי כספי עקב התאונה, בהתאם לתנאי הפוליסה. חברת הכשרה מציעה ביטוח תאונות אישיות בשלושה מסלולים עיקריים- משפחה בטוחה פלוס, 60 כחול לבן וביטוח תאונות אישיות ומחלות.

כדי לרכוש ביטוח תאונות אישיות מהכשרה הכנסו לעמוד טפסים ומידע שימושי. לייעוץ ולשאלות ניתן להתקשר למוקד ביטוח תאונות אישיות הכשרה טלפון: 3453*.

את הפוליסה ניתן לרכוש באמצעות אחד מסוכני הביטוח העובדים עם חברת הכשרה ומשווקים ביטוח תאונות אישיות. חברת הכשרה מתחייבת לשלם את התגמולים תוך 30 יום לאחר הגשת המסמכים הרלוונטיים ובדיקתם.

למידע נוסף על ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות לסטודנטים

ביטוח תאונות אישיות למורים

ביטוח תאונות אישיות לספורטאים

בנוסף, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר צוק ביטוח. צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם לקבל החלטה נכונה, ולרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות מהכשרה או מחברה אחרת, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם, ותוך התחייבות להצעת מחיר אטרקטיבית.

 

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות