ביטוח תאונות אישיות תלמידים כלל

בחיי היומיום הלחוצים, עמוסי עבודה ומשימות, אתם דואגים תמיד לשמור על ילדכם. אך כל זה לא ימנע תאונה חלילה כאשר הילדים לא באחריותכם והם נמצאים במהלך היום בבית הספר, מגרש המשחקים. במצב שכזה תצטרכו לדאוג מראש שבית הספר או המוסד בו לומדים ילדכם מבטח אותם. ביטוח שכזה נקרא ביטוח תאונות אישיות לתלמידים. חברת כלל היא אחת חברות הביטוח המוכרות בישראל ומציעה ביטוח זה ועוד מספר רב של ביטוחים.

לוגו של חברת ביטוח מגדל

מהו ביטוח תאונות אישיות לתלמידים?

ביטוח זה הוא ביטוח המכסה מגוון רחב של תחומים, הניתן על ידי מוסדות החינוך בו הילדים נמצאים במהלך היום. התשלום מתבצע במסגרת התשלומים בתחילת כל שנה ורצוי לבדוק את תנאיו. חשיבות הביטוח גדולה מאחר וטבע הילדים הוא לשחק, להשתולל ולהשתתף בשיעורי ספורט והסיכויים להיפצע מאוד גבוהים.

ביטוח תאונות אישיות נותן בעצם כיסוי של 24 שעות ביממה, בארץ או בכל מקום אחר בעולם. הכיסוי הוא על אובדן כושר עבודה, פציעות, נכויות ומוות היכולים להיגרם כתוצאה מתאונה. הביטוח מתאים למספר מקרים ומתאים את תנאיו בהתאם למבוטח. בין המבוטחים ישנם עובדים שכירים, נפגעי פעולות איבה, תלמידי בית ספר, חברי אגודות, מועדוני צלילה או כל אדם פרטי המבטח את עצמו.

כלל ביטוח תאונות אישיות תלמידים

חברת כלל ביטוחים מציעה ביטוח תאונות אישיות לתלמידים, תלמיד הנכלל בביטוח זה יעשה על ידי המוסד בו הוא לומד או על ידי אחד ההורים. הפוליסה של כלל מציעה כיסוי במקרים של פציעה, מוות, נכויות זמניות או קבועות, כיסוי למכשור רפואי מיוחד וכן אשפוזים כתוצאה מהתאונה.

באתר של חברת כלל, תוכלו למצוא את הפוליסה המפורטת והמלאה לביטוח תאונות אישיות לתלמידים. בנוסף תוכלו להתעדכן בשאר מוצרי הביטוח אותם החברה מציעה ללקוחותיה, את כל הטפסים הנדרשים לכם וכן טופס יצירת קשר. לשיחה עם אחד הנציגים של החברה התקשרו לכלל ביטוח תאונות אישיות טלפון 03-7111110 או בחיוג מקוצר 5654*.

ביטוחים נוספים לתלמידים וילדים

ביטוח סיעודי לילדים

ביטוח תאונות אישיות לסטודנטים

אתר צוק ביטוח

בואו לבדוק ולהשוות בין כל חברות הביטוח הקיימות בישראל, כאן תוכלו להתעניין בכל הביטוחים והמסלולים אותם מציעות החברות השונות, כלים יעילים לחישובים שונים, הכל תחת אתר אחד, נוח ויעיל ללא תשלום וללא כל התחייבות.

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות