ביטוח תאונות אישיות דקלה

כל אדם חשוף לתאונות בחייו, תאונה עלולה להתרחש במקום העבודה, בדרך הביתה, במהלך חופשה ובילויים, בבית, בדרכים ובשעות הפנאי. ללא ביטוח מתאים הנכם חשופים לסיכון גבוה ועלולים להתקשות במימון הטיפול והציוד הרפואי, וגם בני המשפחה חשופים לסכנות רבות במקרי מוות או נכות של המפרנס העיקרי במשפחה.

עובד עצמאי שנפגע בידו ואיבד כושר עבודה

רכישת ביטוח תאונות אישיות דקלה מבטיחה לכם הגנה מלאה וכיסוי מושלם עקב תאונות בעבודה, בבית, בחופשה ובכל מקום אחר. פוליסת ביטוח תאונות אישיות דיקלה מבטיחה לכם ולבני משפחתכם פיצוי כספי מהיר המאפשר להתמודד עם המציאות החדשה המורכבת, ללא צורך לרדת ברמת החיים של המבוטח ומשפחתו.

דקלה ביטוח תאונות אישיות

חברת הביטוח דקלה מציעה מגוון פוליסות לביטוח תאונות אישיות, כדאי לדעת כי החל מ- 1.01.2016 חברת הביטוח הראל נושאת בכל ההתחייבויות למבוטחי ביטוח תאונות אישיות דקלה, לאחר שפעילות הביטוח של דקלה הועברה להראל חברה לביטוח.

ניתן לרכוש מבחר פוליסות של ביטוח תאונות אישיות דקלה עם מגוון כיסויים והרחבות בהתאמה לצרכים הייחודיים שלכם. בכל מקרה של תאונה במהלך תקופת הביטוח יש להגיש מסמכים רלוונטיים ובהתאם לתנאי הפוליסה ומצבו הרפואי של המבוטח מקבלים פיצוי כספי בכפוף לתנאי הביטוח.

רכישת ביטוח תאונות אישיות מדקלה

עד לאחרונה היה ניתן לרכוש מגוון פוליסות ביטוח תאונות אישיות ישירות מחברת הביטוח דקלה או דרך סוכני וסוכנויות הביטוח. החל מתחילת 2016 ניתן לרכוש פוליסת דקלה ביטוח תאונות אישיות רק מחברה הראל. כדי להצטרף לפוליסה ניתן למלא מסמכים ישירות באתר החברה, את כל הפרטים תכלו למצוא בעמוד איך מצטרפים לביטוח תאונות אישיות.

טפסים נוספים שניתן למצוא באתר של חברת הביטוח הם הוספה או הגדלה של כיסויים במקרה מוות, כפי שמופיע בעמוד בקשות ושינויים.

לשאלות ולייעוץ מקצועי על ידי נציגי השירות של חברת הביטוח ניתן להתקשר למוקד ביטוח תאונות אישיות דקלה טלפון: 2735*.

למידע נוסף על פוליסות של חברת דקלה

ביטוח חיים

ביטוח שיניים

למידע נוסף, להסברים ולייעוץ מקצועי מומלץ להשאיר פרטים בטופס שבאתר צוק ביטוח. צוות המומחים של האתר יחזור אליכם במהרה, ויסייע לכם לאתר פוליסת ביטוח תאונות אישיות בהתאמה מלאה לצרכים הייחודיים שלכם, תוך התחייבות למחיר אטרקטיבי, וזאת ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות