דקלה ביטוח שיניים

כמעט כל אדם נזקק במהלך חייו לטיפולי שיניים, בין אם זה טיפולים תקופתיים כמו שיננית או ניתוחים מסובכים יותר שכרוכים בסדרת טיפולים מרובים. מכיוון שטיפולי השיניים אינם נכללים לרוב במסגרת השירותים המסובסדים על ידי המדינה, העלויות עבור המטופלים יכולות להיות גבוהות. אחת הדרכים להתמודד עם המחירים של טיפולי השיניים היא לבחור בביטוח שיניים דרך אחת מחברות הביטוח.

אשה עצמאית שחסכה כסף בביטוח פנסיה

דיקלה ביטוח שיניים

חברת הביטוח דקלה מציעה ללקוחותיה פוליסה חדשנית שמתבססת על ניסיון של שלושים ושש שנה בביטוחי בריאות. השירותים שמוצעים במסגרת ביטוח השיניים של דקלה כוללים בין השאר ניתוחים, השתלות וטיפולים מונעים.

חברת ביטוח השיניים דיקלה עובדת עם מעל אלף מרפאות ורופאי שיניים מוסמכים בכל רחבי הארץ. בנוסף לכך, עומדת לרשות המבוטח אפשרות לפנות לכל רופא שיניים שהוסמך על ידי משרד הבריאות. כאשר מתעורר צורך לעבור טיפול רפואי, כל מה שדרוש מהמבוטח הוא ליצור קשר עם החברה ולאתר את הרופא הקרוב למגורים שלו. ההחזר הכספי מטעם חברת דקלה מבצע בצורה מהירה ופשוטה.

דקלה ביטוח שיניים – טלפון ויצירת קשר

אתר האינטרנט של החברה מספק מידע רחב לציבור המבוטחים בכל הנושאים שהם זקוקים למענה בהם. מוקד השירות של החברה זמין בין השעות 08:00-16:00 בימים א' עד ה' בטלפון מס' 03-7549090. כמו כן, ניתן למצוא מגוון טפסים שימושיים שיש צורך למלא בעת הגשת תביעה עבור טיפולי שיניים שהתבצעו על ידי רופאים שונים.

ביטוח שיניים דקלה לעובד מדינה

באמצעות דקלה ביטוח שיניים, עובדי המדינה יכולים להירשם לתכנית דנטוב בתנאים משתלמים במיוחד. הכיסויים שנכללים במסגרת הביטוח כוללים בין השאר טיפולי חניכיים, סתימות ועקירות, ניתוחים ויישור שיניים. העלויות של הביטוח הן זולות במיוחד, כאשר ישנה אופציה להצטרף לתכנית זולה יותר (משמר מורחב) או מקיפה יותר (פרוטטי מורחב).

במידה ואתה מעוניין להשוות בין האופציות הזולות והמשתלמות ביותר של פוליסות שיניים, אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך זאת ללא שום עלות או התחייבות. המומחים שלנו יתאימו לך את הכיסויים הרחבים ביותר בעלות האטרקטיבית ביותר. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח שיניים