ביטוח שיניים כולל השתלות

ישראל נחשבת לאחת המדינות המתקדמות ביותר בעולם המערבי מבחינת שירותי הבריאות שהיא מעניקה לתושבים שלה. למעשה, כל תושב ישראלי שפונה לבתי חולים ציבוריים ולקופות החולים שפרוסות ברחבי הארץ, יכול לקבל שורה ארוכה של טיפולים רפואיים חינם (או מסובסדים כמעט באופן מלא) וזאת בהתאם לחוק הבריאות הממלכתי משנת 1995. השירותים הרפואיים כוללים בין השאר אשפוזים, מימון תרופות, שימוש בציוד רפואי, טיפולים מסוגים שונים ועוד.

מברשת שיניים וכסף שנשמר לטובת ביטוח שיניים

למרות האפשרויות הרחבות שמציעה מערכת הבריאות לציבור, אנשים רבים אינם מסתפקים בכך ובוחרים להרחיב את ביטוח הבריאות שלהם על ידי פוליסות משלימות של קופות החולים ואף כיסויים פרטיים של חברות הביטוח. פוליסות אלו כוללות במקרים רבים מימון תרופות מחוץ לסל הבריאות, ניתוחים דחופים בחו"ל, רפואת שיניים, רפואה אלטרנטיבית וכ"ו.

מאפייני ביטוח שיניים כולל השתלות

סוג אחד של כיסויים רפואיים שהפך להיות נפוץ יותר בשנים האחרונות הוא ביטוח שיניים כולל שתלים וזאת כחלק מתחלואת השיניים הגדלה בעולם המערבי. כמעט מיליון איש מבוטחים בביטוחי שיניים פרטיים, כאשר בניגוד לפוליסות אחרות, ניתן להצטרף אליו בכל גיל ללא תקופת המתנה. עלויות הפרמיה של ביטוח שיניים עומדות על כמאה ₪ לחודש לאדם מבוגר וכארבעים ₪ לילד. הטיפולים הנכללים בביטוח הם כתרים וגשרים, תותבות מסוגים שונים, ניתוחי חניכיים, טיפול כירורגי עם השתלות, הרמות סינוס ועוד.

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לתת לקוראים שלנו את האינפורמציה המלאה והחשובה ביותר לגבי ההתרחשויות האחרונות בענף הביטוח וכמובן את היכולות לבצע השוואת מחירי פוליסות ביטוח. כמות ההצעות והפוליסות בשוק כיום היא גדולה עד כדי כך, שאנשים רבים אינם מסוגלים להשוות בצורה יעילה בין האופציות הזמינות ולבחור את המסלול שמתאים להם ביותר. ברגע שאדם כזה מקבל מידע מקצוע בצורה מוקדמת, מתייעץ עם מומחים בעלי ניסיון בתחום ופונה למספר חברות שונות, יש סיכוי גבוה מאד כי יוזיל את מחיר הפרמיה עבור הביטוח ויקבל כיסויים רלוונטיים יותר.

צריך לזכור, כי משק בית ממוצע בישראל מוציא היום אלפי שקלים בשנה על פרמיות ביטוח – בין אם מדובר על פוליסות חובה ומקיף לרכב, ביטוח משכנתא, דמי ניהול בביטוח הפנסיוני ועוד. התייחסות לשירותים אלו כמו לכל מוצר אחר, יכולה להוריד את העלויות באופן משמעותי ובקלות יחסית.

אם אתה חושב לעשות פוליסת ביטוח שיניים לך או לבני משפחתך בקרוב, הגעת למקום הנכון. אנו באתר צוק ביטוח יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע ולחסוך לך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח שיניים