ביטוח חיים ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר היא החברה הגדולה ביותר בענף הביטוח ונחשבת למובילה ופורצת דרך בתחומה. בניגוד לחברות רבות אחרות אשר פועלות בשוק, ביטוח ישיר מאמינה בקשר ישיר עם הלקוחות ואינה עושה שימוש בסוכני ביטוח כמתווכים. צורת העבודה הזאת מוזילה את עלויות הפרמיה ללקוחות ותורמת לפופולאריות של ביטוח ישיר בקרב הלקוחות.

לוגו של חברת ביטוח ישיר

מאפייני פוליסות ביטוח חיים – ביטוח ישיר

החברה מציעה מספר פוליסות זמינות של ביטוח חיים בביטוח ישיר, כאשר חלקן מתייחס למקרי מוות וחלקן נותן מענה לסיטואציות של נכות, מחלות קשות ואובדן כושר עבודה. בנוסף לכך, קיים מסלול מיוחד של פוליסת ביטוח ישיר חיים למשכנתא אשר כולל תשלום חד פעמי למוטב במקרה של מוות במהלך תקופת פעילות הפוליסה. במקרה כזה, הסכום של הביטוח משולם באופן מלא לבנק ואילו המשכנתא נפרעת לחלוטין.

פוליסת חיים למקרה מוות מכל סיבה שהיא בביטוח ישיר נותנת את האפשרות למוטבים לקבל סכום כסף חד פעמי, כאשר גובה הפיצוי תלוי בבחירתו של המבוטח. הפרמיה משתנה כל שנה או חמש שנים ונקבעת על פי המאפיינים האישיים של הלקוח.

ביטוח ישיר חיים – טלפון ויצירת קשר

מצטרפים חדשים פוטנציאליים וגם לקוחות קיימים יכולים ליצור קשר עם ביטוח חיים 555 במוקד הטלפוני אשר זמין במס' 03-5555555. בנוסף לכך, ישנה אפשרות למלא טופס קצר באתר החברה ולהוסיף את מהות הפנייה או הבקשה.

ענף ביטוח החיים בישראל הולך וגדל כל הזמן, גם בגלל ההבנה הגדולה יותר של הציבור את היתרונות שנותנת פוליסה מסוג זה וגם בגלל דרישות הבנקים בעת נטילת משכנתא. כמות המסלולים והאפשרויות בשוק כיום היא מגוונת מאד ואדם שאיננו בקיא בתחום הביטוח יכול בקלות לאבד את הידיים והרגליים. לפיכך, כדי לחסוך עלויות על סעיפים מיותרים וכפל ביטוח, מומלץ מאד לעשות סקר שוק יסודי, לקבל את מרב האינפורמציה הזמינה ממקורות שונים ולהתייעץ כמובן עם אנשים מקצועיים ומביני עניין.

פוליסות ביטוח נוספות של חברת ביטוח ישיר

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח משכנתא

במידה ואתה חושב לעשות פוליסת ביטוח חיים בזמן הקרוב, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לעזור לך לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות זה למלא את פרטיך האישיים בטופס אשר נמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר במהירות האפשרית.

לחצו להצעה לביטוח חיים