ביטוח דירה נגד שריפה

אחת הסכנות השכיחות ביותר בדירת מגורים היא שריפה. היא יכולה להגרם כתוצאה מקצר חשמלי, במטבח, תוך כדי בישול, מתנור חימום ישן ועוד סיבות, כולל שריפה חיצונית שיכולה להגיע עד לדירת המגורים.

לוחם אש מנסה להשתלט על שריפה בדירה

ביטוח דירה נגד שריפה מבטיח הגנה וכיסוי ביטוחי למקרי דליקה ובסיוע צוק ביטוח תוכלו למצוא את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר.

ביטוח מבנה כנגד שריפות

יש חשיבות רבה לרכישת פוליסת ביטוח מבנה כנגד שריפות, מאחר ומדובר בסכנה ממשית ומוחשית שיכולה להתרחש בן רגע. אם הנזק הוא משמעותי והדירה אינה מבוטחת, הוצאות התיקון יכולות להיות כבדות מאד.

ביטוח מבנה כנגד שריפות מספק כיסוי ביטוחי שמעניק פיצוי כספי בגין נזקים שנגרמו מאש וללא קשר לסיבת השריפה, כולל תאונה או נסיבות בלתי צפויות או רשלנות, ושנגרמה ללא הסכמת המבוטח.

ביטוח מבנה שריפה

המרכיב הביטוחי שכולל כיסוי נגד שריפות אינו ביטוח בפני עצמו. זהו מרכיב הכלול בביטוח רכוש, ואם אינכם מעוניינים בפוליסה זו, תוכלו לרכוש רק את הכיסוי הביטוחי של ביטוח מבנה שריפה.

אם תרצו ביטוח מקיף יותר, תוכלו לרכוש ביטוח רכוש שכולל גם כיסוים ביטוחיים על הרכוש בבית אשר נפגע כתוצאה מהשריפה, כולל מימון רכישת ציוד וריהוט חדש, במידה וניזוקו, זאת בנוסף על ההגנה הבסיסית על הנכס עצמו.

בעלי דירות רבים מבקשים להבטיח לעצמם את השקט הנפשי ואת הידיעה שיש גב כלכלי במידה ונגרמו נזקים לדירה בעקבות שריפה, גם לתכולת הדירה, שחידוש ותיקון שלה עשוי לעלות כסף רב.

יחד עם זאת, אם הנטייה היא לנסות ולחסוך בעלויות הפוליסה, אין מנוס מבדיקה מקיפה ויסודית והשוואת מחירים וכיסויים ביטוחיים שמציעות חברות הביטוח השונות.

כאן נכנס לתמונה פורטל צוק ביטוח שבעזרתו תחסכו זמן חיפושים יקר ומייגע וכמובן שגם כסף רב.

הפורטל יאתר עבורכם את הצעות המחיר הטובות ביותר ועם הכיסויים הביטוחיים הנרחבים ביותר, באופן שיאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בנוחות, בקלות ובמהירות.

לקבלת השירות וסיוע באיתור פוליסות ביטוח דירה נגד שריפה, כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו להיות לכם לעזר.

קבלו הצעה לביטוח דירה