ביטוח פנסיה ביטוח ישיר

בשנות העשרים לחייכם לא ממש תדאגו ממה תתפרנסו בגיל 70 או יותר. סביר להניח שטיול לאחר גיוס עם חברים יותר יהיה בראש מעיינכם. לאחר מכן תשקעו במרוץ הכלכלי של החיים כמו מימון חתונה, גידול ילדים וצליחת יוקר המחיה. חיסכון לימי הפנסיה, הוא אחד החסכונות החשובים שתעשו בחייכם, מאחר ותהיו תלויים בו בגיל הפרישה. ביטוח ישיר פנסיה מציעה מספר מסלולים שונים אשר מתאימים לפי כל אחד ויכולותיו.

לוגו של חברת ביטוח ישיר

אז מהו ביטוח בעצם פנסיוני?

ביטוח פנסיוני הוא החיסכון ממנו תחיו מיום הפרישה מהעבודה ועד יומכם האחרון. על פי חוק, חייב כל מעביד להפריש בכל חודש לכל עובד סכום מסוים לקרן הפנסיה שלו. החוק שונה ומחייב את חברות הביטוח להעניק את תשלום הפנסיה כמשכורת חודשית ולא כמענק חד פעמי. ישנם 3 סוגי ביטוח פנסיוני:

  1. קרנות פנסיה: חיסכון לגיל הפרישה, ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה פטירה.
  2. ביטוחי מנהלים: חיסכון לפנסיה עם אפשרות שילוב ביטוח מקרה מוות או אובדן כושר עבודה. התחייבות בחוזה אישי מבטיחה וודאות בנוגע לסכומים שיתקבלו בגיל הפרישה.
  3. קופות גמל: חיסכון ארוך טווח שמשולם בגיל הפרישה, לאחר גיל 60, ללא ביטוח מוות או אובדן כושר עבודה.

ישנם שיעורי מינימום של הפרשה לפנסיה שמתעדכנים מפעם לפעם על ידי משרד האוצר. עם זאת מומלץ לך להגדיל את סכום ההפרשה ולהגדיל את קצבתך בגיל הפרישה. התוכנית הפנסיונית שייכת לך ולא למעביד, לך יש את החופש לבחור באיזה מסלול לחסוך ובאיזו חברה תרצה להיות מבוטח. ניתן לאחד את הפנסיות הישנות ממקומות עבודה אחרים לקרן אחת.

ביטוח ישיר פנסיה

ביטוח פנסיוני ישיר מציע את שלושת הביטוחים הנ״ל עם אפשרויות ומסלולים שונים וכן נספחים בהתאם ליכולותיך הכלכליות ורצונותיך לעתיד. באתר ביטוח ישיר תמצאו את כל המידע המפורט והעדכני, תוכלו להוריד טפסים רצויים וכן לברר על כל מוצרי הביטוח אותם מציעה חברת ביטוח ישיר. כמו כן, קיים טופס יצירת קשר ובביטוח ישיר פנסיה טלפון 03-5555555 למענה אנושי.

לקריאה מומלצת על ביטוחי פנסיה

ביטוח פנסיה בחופשת לידה

ביטוח פנסיה לעצמאים

צוק ביטוח – כל המידע על חברות הביטוח

אתר צוק ביטוח הוא אתר המאחד בתוכו את כל חברות הביטוח השונות, את כל המידע אודות מוצרי הביטוח השונים וכל המסלולים אותם מציעות כל אחת מחברות הביטוח. האתר חוסך לכם המון עבודה וכאב ראש לא קטן של חיפוש ומעבר אתרים של החברות השונות. השירות מוצע לכם לשימוש ללא תשלום ובזמנכם החופשי.

קבלו הצעה לביטוח פנסיה