ביטוח בריאות 9 מיליון

חברת 9 מיליון היא אחד הגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים בישראל. כיום, 9 מיליון היא בית לאלפי עובדים שמתפרסים בסניפים הרבים שלה בארץ. החברה מעניקה שירות ללקוחות רבים במגוון תחומים וזוכה כמעט כל שנה לציונים גבוהים מבחינת יציבות פיננסית ורמת הפידבק על שירות לקוחות. היתרון הגדול והמאפיין הבולט של 9 מיליון נעוץ בצורת העבודה ששונה מאד מחברות אחרות – כל הפעילות נעשית ללא סוכני ביטוח והעניין מוזיל במידה רבה את העלויות של הלקוחות.

לוגו ביטוח 9000000

מה כולל ביטוח בריאות 9 מיליון 

9 מיליון ביטוח בריאות מבטיחה ללקוחות כי המחירים שלה הם נמוכים עד 35% מהחברות המתחרות שמציעות פוליסות דומות. הפוליסות העיקריות הן ביטוח תרופות (עד שני מיליון ₪), שמכסה תרופות מחוץ לסל הבריאות, ביטוח השתלות וטיפולים בחו"ל למקרים שאינם יכולים לביצוע בישראל (עד 6.6 מיליון ₪) וביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל. לגבי האופציה האחרונה, מדובר על ניתוחים בארץ ושיפוי מלא על כל ההוצאות שקשורות לניתוח.

ביטוח בריאות 9 מיליון – טלפון ויצירת קשר

חברת 9 מיליון מפעילה אתר אינטרנט מעודכן שזמין ללקוחות עשרים וארבע שעות ביממה וניתן לבצע בו פעולות רבות ללא צורך ביצירת קשר טלפוני עם אחד הנציגים. אולם, ניתן כמובן גם להתקשר לחברה במס' 03-9000000 ולשוחח עם אחד הנציגים. יש לציין, כי העמוד המיועד באתר מאפשר למבוטחים גם לפנות לחברת 9 מיליון וזאת על ידי מילוי פרטים ותיאור חופשי של מהות הפנייה.

יותר ויותר אנשים מחליטים לעשות ביטוח בריאות היום וזאת בגלל רצון ליציבות וביטחון וגם בגלל דרישות של מוסדות כמו בנקים במסגרת ביטוח משכנתא. אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לתת לקוראים שלנו את המידע העדכני ביותר לגבי המתרחש בענף הביטוח בישראל. סקר שוק יסודי וקבלת אינפורמציה מלאה על הנושא, יכולים להביא לחיסכון משמעותי בעלויות וביטול כיסויים לא נחוצים.

למידע נוסף על ביטוחי בריאות

ביטוח בריאות פרטי מומלץ

למה כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי

השוואות ביטוחי בריאות

במידה ואתה חושב לעשות פוליסת ביטוח בריאות בתקופה הקרובה, הגעת למקום הנכון. אנו יכולים לעזור לך לחסוך זמן וכסף ולהפנות אותך למומחים בעלי ניסיון בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח בריאות